נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

אמרו להתראות לוויזה לארה"ב ושלום לאזרחות פורטוגלית

כרטיס

רבים מהישראלים אשר זכאים להוצאה של אזרחות פורטוגלית אינם יודעים כי הם זכאים גם להיכנס לגבולות ארה"ב ללא צורך בוויזה. האם גם אתם זכאים? בואו לבדוק.

ויזה לארה"ב – תהליך ארוך אשר ניתן לבטל אותו לחלוטין

ויזה לארה"ב היא חלומם של ישראלים רבים אשר מעוניינים לבקר בארה"ב למטרות עסקים או בילויים. לאור העובדה כי הממשל בארה"ב עדיין איננו מוכן לאפשר לאזרחי ישראל להיכנס באופן חופשי לגבולות ארה"ב, נאלצים הישראלים לעמוד במשך שעות רבות בשגרירות ולעבור חקירות מקיפות כמו גם להעביר מסמכים שונים בכדי לקבל את הוויזה. בנוסף, בלא מעט מקרים הבקשה לוויזה מבוטלת לאור מילוי לא נכון של טפסים, ובכך נמנעת אפשרות מרבבות של ישראלים לבקר ביבשת הענקית והמרתקת הזו. יחד עם זאת, אחד הפתרונות הטובים ביותר בכדי לבטל את הצורך בוויזה הוא הוצאה של אזרחות פורטוגלי, וזאת לאור העובדה כי אזרחי אירופה ובכללם גם אזרחי פורטוגל אינם נדרשים להנפיק ויזה לארצות הברית.

ירוק ואדום

הוצאת אזרחות פורטוגלית – לא מעט יתרונות

היתרון הבולט ביותר בהוצאה של אזרחות פורטוגלית היא כמובן המעבר החופשי בין מדינות האיחוד האירופי כמו גם העובדה כי באמצעות דרכון פורטוגלי ניתן להיכנס לארה"ב מבלי לחשוש. יתרה מכך, לאור התנאים המקלים של ממשלת פורטוגל ניתן להוציא דרכון פורטוגלי בפרק זמן קצר יחסית, כל זאת בזכות ליווי מקצועי של חברת איזי נשיונלטי אשר נחשבת כיום לחברה המובילה בענף, וזאת לאור העובדה כי בשנים האחרונות עזרה החברה לאלפי ישראלים אשר הוכיחו כי הם צאצאים של אנוסי פורטוגל וספרד לקבל אזרחות פורטוגלית, ובכך להיכנס לארה"ב באופן חופשי וללא חשש מחסמים בירוקרטים כדוגמת הוויזה הידועה לשמצה.

מעוניין להוציא אזרחות פורטוגלית? כעת יש לך את הדרך

באמצעות צוות המומחים של צוות איזי נשיונליטי תוכלו לקבל מענה מקיף הכולל בדיקת זכאות, הגשת מסמכים חתומים ע"י נוטריון כמו גם ליווי אישי לכל אורך התהליך, עד לקבלת האזרחות. כאמור, מדובר בחברה מובילה בתחומה אשר זכתה לשבחים רבים לאור המקצועיות הרבה כמו גם המחיר האטרקטיבי לשירות אשר מקנה אין ספור אפשרויות הכוללות בין היתר כניסה לארה"ב ללא צורך בוויזה, מעבר חופשי בין מדינות אירופה, אפשרות למגורים במדינות כמו פורטוגל אשר נחשבת למדינה זולה מאוד למגורים כמו גם אפשרויות השקעה בנדל"ן ועסקים באופן חופשי. מדובר ללא ספק בהזדמנות מצוינת בעבורכם להצטרף לאותם ישראלים ולקבל לידכם דרכון נחשק אשר יזניק את העתיד שלכם כמה צעדים קדימה, ויאפשר לכם כמו גם לבני המשפחה להתחיל בחיים חדשים, יציבים ובטוחים. למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר בכתובת https://www.easynationality.com או ליצור קשר במספר 03-7448834 לצורך קבלת ייעוץ ראשוני כמו גם פרטים לגבי הוצאה של אזרחות פורטוגלית בדרך המהירה והטובה ביותר.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא נותנים שירות
מטוס בשמיים
טיסות כשרות מומלצות

תכנון החופשה העתידית הוא ללא ספק מלאכה לא פשוטה. התכנון איננו פשוט כשמדובר בנופש זוגי, וקשה פי כמה כשמדובר

מדד שירות
ביקורת על חברות הובלות

אם אתם מחפשים אחר שירותיה של חברת הובלות אזי יהיה חשוב מאוד מבחינתכם לוודא כי אתם בוחרים לבחון ביקורות

סוגי טבעות אירוסין

ישנם סוגים וסגנונות רבים של טבעות אירוסין, והשפע הוא בהחלט רב. המומחים של חברת דיימונד פקטורי מציגים את הדגמים