נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

חקירות אינטרנט – כך בדיוק זה מתבצע

מחשב עם התראה על זיוף

אנו חיים בעידן טכנולוגי שבו הכל קורה במחשב וכמובן דרך האינטרנט. מכאן שגם פשעים, עבירות ואפילו מעשים בלתי מוסריים מבוצעים דרך האינטרנט.

חקירות אינטרנט, סייבר ומחשבים הולכים ומתייעלים במהירות, לצד ההתעצמות האדירה של הצורך במשרד חקירות פרטיות ש"יאזין" למה שקורה ברשת, יזהה התקשרויות חשודות או בלתי חוקיות, מפלילות, ראייתיות וכאלה שמספקות מידע חשוב ויקר ערך. ככל שהטכנולוגיה משתכללת, נדרשים החוקרים הפרטיים לתחכום ברמה טובה יותר ולהתקדם יחד עם העולם האינטרנטי, כדי שלא לפספס פיסות מידע מהותיות.

 

זהו יתרון העל של חקירות אינטרנט פרטיות

המחשבים מלווים את השגרה האנושית בכל התחומים: מקומות עבודה בכל ענף אפשרי, עולם הפנאי, בקרב בני נוער, סטודנטים, פוליטיקאים, סלבריטאים ועוד. על כן חקירות אינטרנט יתאימו לכל קשת הפעולות המתרחשות ברשת – מריגול תעשייתי ועסקי ועד איסוף מידע על אנשים, חברות או רעיונות. הפעולה מבוצעת באופן דיסקרטי לחלוטין ותאפשר למזמיני החקירה להניח את ידיהם על המידע הדרוש בקלות ובחשאיות, מבלי להשאיר אחריהם שום "עקבות דיגיטליים". בשיטות חקירה אלו, ניתן לאתר גם האקרים הפורצים למחשבים שונים ומזיקים לענפים ספציפיים, אנשים שעוסקים בגניבת מידע, בפריצות אבטחה ובמעשים פליליים דרך הרשת האפלה או סחיטות ואיומים מטעם אנשים אנונימיים, שלא ניתן להתלונן עליהם.

 

חשיפת עבירות חמורות: פריצות, גניבת פרטים אישיים והתחזות

ככל שהולכת וגדלה חוויית המשתמשים ברשת, השימושים וכמובן הפעולות שניתן לבצע בעזרתה, הולך ועולה גם מספר הנפגעים מעבירות המחשב השונות. למרבה הצער לא נדיר לראות קורבנות שנופלים בפחים שנטמנו להם מראש וחווים גניבת יוזרים, כרטיסי אשראי, חשבונות מייל וזהויות. חקירה יעילה, מדויקת ומקצועית תביא לחשיפה מהירה של הגנבים או הפורצים כך שיהיה ניתן למנוע מהם להמשיך בפעולתם ואף לאפשר לרשויות ללכוד אותם במהירות בזכות הצטיידות בראיות, שבלעדיהן המשטרה לא תוכל לפעול כלל, גם אם תדע את זהות הפורץ.

 

דיווח על הונאות ויצירת תשתית ראייתית מתאימה לתביעה

עבירה קשה ונפוצה אחרת בתחום חקירות האינטרנט היא ביצוע זיופים והונאות. קל מאוד ליצור הונאה חמורה בזכות התוכנה המתאימה ומערכות החוק נאלצות להשתדרג מידי יום כדי למנוע שימוש בפלטפורמות רשת לא חוקיות חדשות שהוקמו. משרד לחקירות פרטיות שמתמחה בביצוע חקירות אינטרנט וסייבר, יוכל להשתמש בכמה וכמה טכניקות על מנת לחשוף את מעשה ההונאה או להתחקות אחריו, על מנת לארוב למבצעים ולספק ראיות או עילה לתביעה. חוקרים המומחים בפעולות סייבר יוכלו לזהות נקודות חולשה באבטחת המערכת, לפרוץ פנימה ולהטמין וירוס, להעתיק או למחוק קבצים, לעקוב אחר בני זוג או עסק מפוקפק, לבלום שימוש בנתוני אשראי והחשוב מכל – לספק ראיות קבילות ומהימנות לכל פשע, עבירה או מעשה לא מוסרי שנעברו דרך הרשת – בכפוף לייעוץ מקדים עם עורך דין שיספק מידע בנוגע לאסור והמותר במסגרת פעולות ומאמצי החקירה.

 

זירת פשע אינטרנטי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עורך דין
חוזה ראשית
חוזה קניית בית

רכישת בית הוא נושא רציני אשר מחייב חתימה על חוזה על מנת לקבוע הסכמות משותפות בנוגע למכירה ורכישת בית,

מחשבון
הליך גביית חובות

זוכרים את המכולת השכונתית שהייתם קונים בה כשהייתם קטנים? בדרך כלל הייתם מגיעים בשביל ארטיק או קרטון חלב, ומבקשים

ספר ואיש
תפקידו של עו"ד נדל"ן

חלק ניכר מהאנשים במדינת ישראל ימצאו את עצמם זקוקים לשירותיו של עורך דין נדל"ן, בעיקר בעת רכישת נכס או

איבוד כסף
תביעה נגד יועץ השקעות

תביעה נגד יועץ השקעות אחד מהתחומים שמושכים רבים מאיתנו לאורך השנים זה כמובן תחום ההשקעות. אומנם זה נכון שכולנו