נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

המדריך לבחירת משרד עורך דין שינהל את התביעה

מאזניים

בין אם אתם מחפשים לכתוב צוואה, למכור נכס נדל"ן או לפתוח בהליכי גירושין, חשוב לבחור את משרד עורכי הדין הטוב ביותר.

המשיכו לקרוא כדי לקבל מספר טיפים שיעזרו לכם לוודא כי אתם בוחרים את משרד עורכי דין המתאים ביותר בעבורכם.

 

איפה לחפש?

כאשר באים לבחור משרד עורכי דין, לא מספיק לחפש עורכי דין בגוגל או ברשתות החברתיות.  חשוב מאוד לבקש המלצות מחברים או קולגות לעבודה. תרצו שעורך הדין שלכם יהיה בעל מקצועיות וניסיון רב, ואחד שתוכלו לסמוך עליו. לכן שאלו אנשים שאתם סומכים עלייך לגבי עורכי דין שעבדו איתם בשנים האחרונות, וכך תהיה לכם הבטחה כי הם אכן יהיו אמינים ויספקו תוצאות.

 

חפשו עורך דין אמין וכנה

עורכי דין רבים מציעים פגישת התייעצות בחינם, נצלו את זה. השתמשו בפגישה כדי לקבוע האם עורך הדין מצטייר כאדם אמין ונעים. ישנם אנשים שהינם בעלי היכולת לזהות, באופן אינסטינקטיבי, את האופי של בן האדם שיושב מולם, גם לאחר אינטראקציה קצרה. גם אם אינכם מסוג האנשים האלו, יש כמה תכונות שניתן לזהות וצריכות להרתיע אתכם.

לדוגמה, האם עורך הדין מסתכל בעיניכם כאשר אתם מדברים, או שמא מסתכל על הרצפה. בנוסף, יש לשאול באילו תיקים התעסק לאחרונה. לפני שאתם שוכרים את השירות של עורך הדין, חשוב להרגיש ביטחון בכך שהוא אדם אמין, לכן שימו לב שאתם מייחסים חשיבות לביקורות של לקוחות עבר.

 

עורך דין חייב להיות יסודי

הפגישה הראשונית עם עורך הדין יכולה לעזור לכם לקבוע האם הם מיומנים ויתנו מענה לצרכים שלכם. וודאו כי אתם שואלים את העורך דין האם זה בסדר ליצור איתם קשר במהלך העבודה על התיק כדי לדון בחששות שלכם. אם הם לא מרוצים מהרעיון, ייתכן שלא תקבלו מענה ראוי במקרה כזה.

חשוב גם לשאול האם תקבלו עדכונים תדירים בנוגע לסטטוס של התיק שלכם, בכתב או בטלפון, והאם עורך הדין יהיה המענה הישיר עבורכם, או שמא תופנו ליועצת משפטית או מזכירה.

 

מצאו עורך דין שמתמחה בנושא שלכם

משרדי עורכי דין שונים מתעסקים ומתמחים בנושאים שונים. עליכם למצוא משרד שעוסק בתחום של התביעה או ההליך המשפטי שאתם צריכים. לדוגמה אם אתם רוצים לבצע תביעת רשלנות רפואית, חשוב להגיע למשרד בעל עורכי דין מיומנים בנושא, בעלי תוצאות מוכחות. לחילופין, אם אתם פותחים בהליכי גירושין, כדאי להביא משרד מוביל בתחום זה.

 

חפשו עורכי דין בטווח המחירים שלכם

למצוא את משרד עורכי הדין המתאים אומר גם למצוא אחד שאתם יכולים להרשות את שירותיו. עליכם לקבוע טווח מחירים בו תוכלו לעמוד, אך לדעת גם שייתכן שעבור משרד עורכי דין מקצועי יותר שיביא תוצאות, תאלצו גם לשלם בהתאם.

מקווים שתעשו את הבחירה הנכונה!

 

אנשי חוק ומשפט

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עורך דין
חוזה ראשית
חוזה קניית בית

רכישת בית הוא נושא רציני אשר מחייב חתימה על חוזה על מנת לקבוע הסכמות משותפות בנוגע למכירה ורכישת בית,

מחשבון
הליך גביית חובות

זוכרים את המכולת השכונתית שהייתם קונים בה כשהייתם קטנים? בדרך כלל הייתם מגיעים בשביל ארטיק או קרטון חלב, ומבקשים

ספר ואיש
תפקידו של עו"ד נדל"ן

חלק ניכר מהאנשים במדינת ישראל ימצאו את עצמם זקוקים לשירותיו של עורך דין נדל"ן, בעיקר בעת רכישת נכס או

איבוד כסף
תביעה נגד יועץ השקעות

תביעה נגד יועץ השקעות אחד מהתחומים שמושכים רבים מאיתנו לאורך השנים זה כמובן תחום ההשקעות. אומנם זה נכון שכולנו