uReviews / ספורט / כדורגל / הפועל ת"א נגד מכבי חיפה: בלונ-פילד

הפועל ת"א נגד מכבי חיפה: בלונ-פילד

שני בלונים נפגשו: לאדום יצא האוויר בעוד שהירוק התפוצץ.
ומהבלון שהתרוקן מאוויר נותרה חתיכה עלובה ופתטית בדמות בועה. באותה בועה עלובה ופתטית שרויים אוהדיה הנאמנים אך אומללים של הפועל ת"א,
אשר בתמימותם פינטזו טרם המשחק על קבוצה לגיטימית במאבק על האליפות.
אריק איינשטיין, בשירו "סע לאט", שר בין היתר את המילים "הפועל שוב הפסידה". דווקא שמו של השיר הוא זה שממחיש בעיני את מצבה העגום של הפועל-
מי שעד לא מכבר הייתה הפרארי של הליגה, מקרטעת כמו סוסיתא שנוסעת כ"כ לאט, שאם לא תעלה הילוך במהרה תמצא את עצמה נעקפת באוטוסטרדה על-ידי מכוניות יד שנייה ושלישית.
המנוע עדיין חבוי לו מתחת למכסה, אך מישהו  בהנהלה צריך לקחת את העניינים לידיים ולעשות שטיפת גרניק שיתנקה מהזוהמה.

שמועה או לא, על-פי דיווחים, רן בן שמעון הנסער החליט "להעניש" את שחקני הפועל בשל הופעתם הבזיונית (כאילו בן שמעון לא היווה חלק מאותו בזיון) ולבטל את יום החופש שלהם ולערוך אימון בוקר.
בסופו של דבר, חזר בו המאמן מהחלטתו הגורלית שיכלה להסעיר את כל עולם הכדורגל ויום החופש המתוכנן נשאר בעינו.
אילו הייתי בנעליו של בן שמעון (ותודה לאל שאני לא), לא רק שיום החופש היה מתבטל, הייתי עורך להם ארבעה אימונים ביום שלמחרת- אחד על כל שער שספגו.

באשר לבלון הירוק, זה שהתפוצץ על הפועל עם ארבעה שערים, מודה ומתוודה אני שהופתעתי.
מי שקרא את הטור האחרון שלי על מכבי חיפה, בוודאי תוהה לעצמו באיזה גודל הכובע שאני אוכל. ובכן, בתור אוהד של מכבי חיפה אני מוכן לאכול גם סומבררו.
שחקני מכבי חיפה, שנראו כמתים מהלכים מפתיחת העונה, קמו לתחייה מוטלת בספק נגד בית"ר ירושלים. מדוע מוטלת בספק, אתם שואלים? מכיוון שלנצח במשחק בית קבוצה עם יכולת כ"כ עלובה
כפי שבית"ר מציגה העונה, קבוצה שלא ניצחה את מכבי חיפה בקריית אליעזר במסגרת משחק ליגה משנת 2008, זה לא מבחן אמיתי. אפילו לא עבור המתים המהלכים.
כעת תחיית המתים כבר אינה מוטלת בספק, ונראה שהמשיח נחת בכרמל, לא לפני שעשה סיבוב דאווין בבלומפילד.
יחד עם כך, בעודי אוכל את הסומבררו, אני מוכרח לציין שאסור בתכלית האיסור לאוהדי הקבוצה ובמיוחד לשחקניה להיכנס לאופוריה. יש לזכור שגם הפועל ת"א של העונה היא לא בדיוק מאריות הליגה.
מצטער שאני נאלץ להתפרץ לסרט ולגלם את תפקיד הפסימיסט שאולי חלקכם מייחסים לי, אך אני מעדיף לקרוא לזה "לשמור על אופטימיות זהירה".

אני עדיין דבק בכך שעל בנאדו לערוך שינויים מהותיים בסגל הקבוצה בינואר הקרוב.
אני עדיין דבק בכך שעם כל הכבוד לגול של אבוחצירא (וגם זה בפנדל), תפוקה של שער אחד ב-10 מחזורים זה מאזן עלוב.
אני עדיין דבק בכך שגוזלן צריך לפתוח בהרכב הראשון כדרך קבע ויפה שעה אחת קודם.

ממאבק על האליפות יכולים לשכוח במכבי חיפה, זה מעט מדי ובעיקר מאוחר מדי, בטח בליגה שנשלטת באופן כ"כ אבסולוטי על ידי מכבי תל אביב המצוינת.
אין מה לעשות, אנו נכנסים לעידן גאידמק בגרסה התל אביבית, כאשר הפעם הטייקון התורן הוא גולדהאר.

סיקור השערים

מחצית ראשונה:
שער מס' 1-
דגני מעביר כדור רוחב מאגף ימין אל תוך מרכז הרחבה, נוצרת אנדרלמוסיה ודמארי דוחק פנימה בדקה ה-11.
שער מס' 2- משומר מכניס כדור לרחבה מאגף ימין לאחר פריצה מצוינת שלו, הכדור פוגע באיליץ', שבניסיון הרחקה אומלל מבקיע שער עצמי אומלל אף יותר, והתוצאה מתאזנת ל- 1-1 בדקה ה-22.

מחצית שנייה:
שער מס' 3-
גבירותי ורבותי- מהפך! בעיטה חופשית מושלמת של ראיוס (שעלול להתבע על ידי איציק זוהר בגין הפרת זכויות יוצרים) מצאה את חיבוריו של קליימן בדקה ה-49 וקבעה את התוצאה 2-1 לטובת הירוקים.
שער מס' 4- תורג'מן בועט כדור שטוח מקצה הרחבה ומכניע את קליימן בדקה ה-71, אך לא לפני שאותו כדור עובר בין רגליו של חיימוביץ'. יש לנו הברשה והתוצאה 3-1 לחיפה.
שער מס' 5- יניב קטן מוכשל ברחבה ואת הפנדל זוכה לבעוט אבוחצירא, שלא מתבלבל ומבקיע את שערה הרביעי של מכבי חיפה במשחק בדקה ה-80.
שער מס' 6- מ"אוי דוידוביץ'" המפורסם עברנו ל"אוי שראנוב". טעות נוראית של השוער נוצלה על ידי ספורי, שלא ממש ספר את הסרבי וצימק את התוצאה ל- 4-2 בדקה ה-90. ספק אם השער המתיק את הגלולה עבור האדומים. 

 

   מה אתם אומרים על זה?
  • לא התלהבתי
  • ענק!
  • נהנתי
  • שיעמם אותי
  • ריגש אותי
  • עיצבן אותי

Check Also

מכבי חיפה נגד פאוק סלוניקי: המלפפון החמוץ

כצפוי עוד משחק משמים של מכבי חיפה, והפעם מול פאוק סלוניקי היוונית במסגרת המחזור הרביעי …