בן הזוג נמוך ממך? הנה הפתרון בשבילך

גבר

אין עוררין כי בחירה של בן זוג מורכבת הן ממרכיבים אישיותיים אך לא פחות מכך גם מרכיבים פיזיים. אנשים אשר סובלים מביטחון עצמי ירוד כתוצאה מהיותם נמוכי קומה עלולים לחבל בקשרים הזוגיים, אולם ישנו פתרון. להלן כל הפרטים.

חושש/ת מיצירת קשרים זוגיים בעקבות הגובה? אתה לא לבד

מחקרים אשר נעשו בתחום היחסים שבינו לבינה הראו באופן חד משמעית כי אנשים גבוהים הם אנשים אשר נתפסים באופן אוטומטי כאטרקטיביים ויפים יותר. למעשה, מחקר אשר בוצע בבריטניה לאחרונה מצא כי נשים העידו באופן חד משמעי כי גבר אשר הוא גבוהה מושך אותם כמעט פי ארבע מאשר גברים נמוכים, כאשר דווקא אצל גברים הבדלי הגובה פחות היו משמעותיים אך עדיין גברים דיווחו כי הם נוטים שלא להימשך לנשים נמוכות קומה. ניתן לבסס את המחקר הזה גם על עולם האופנה אשר כבר שנים ארוכות מסרב להעלות למסלולי הדוגמנות נשים וגברים נמוכים, זאת מתוך תפיסה שגויה בה בגדים נראים טוב יותר רק על אנשים גבוהים. למעשה, מדובר במעגל אין סופי המערב מיליוני בני אדם בכל העולם אשר סובלים מגובה נמוך וכתוצאה מכך מתקשים לקיים קשרים זוגיים, כאשר במידה והם כן נכנסו – הם סובלים באופן ממשי מביטחון עצמי נמוך אשר פוגם באופן משמעותי בקשר הזוגי, כל זאת מאחר וישנם הבדלי גובה משמעותיים בינם לבין בן/בת הזוג.

מטר

פתרון בעבור נמוכי קומה – מדרסי גובה

כאמור, גברים כמו גם נשים סובלים בצורה משמעותית בקשרים הזוגיים הרומנטיים כתוצאה מהבדלי גובה משמעותיים. כאשר מדובר בנשים, לרוב הן יבחרו לנעול נעלי עקב גבוהות אולם מדובר בטעות וזאת משום שמדובר בנעל אשר היא איננה אורתופדית והליכה ממושכת עם נעלי עקב עלול לגרום לכאבי גב, ברכיים כמו גם יציבה לא טובה. באשר לגברים, המצב חמור עוד יותר וזה משום שאין להם פתרונות רבים ועל כן על מנת להקל על המצב כמו גם להעניק פתרון חכם ויעיל ניתן לרכוש מדרסי גובה אשר ניתן להתקין אותם בקלות על גבי הנעל ובכך להרוויח עוד ס"מ נחוצים ביותר, מבלי להוציא מאות אלפי שקלים. מדובר בפתרון אופטימלי אשר בשנים האחרונות צובר יותר ויותר תאוצה, זאת לאור המודעות ההולכת וגדלה של הציבור באשר לרכישה של מדרסי גובה אשר ניתן לרכוש אותם באופן דיסקרטי ומבלי שאף אחד יידע.

מדרסי גובה רוכשים באמצעות רפידות

רכישה של מדרסי גובה היא אפשרית וקלה לביצוע, בזכות חברת רפידות. החברה, אשר מציעה אתר ידידותי למשתמש ומאפשרת לבצע רכישה מאובטחת באתר ובאופן דיסקרטי לחלוטין. ניתן לבחור מבין המגוון הרחב של מדרסי הגובה, בהתאם לצרכים ולפן האסתטי של כל אחד. על כן, אל תמתינו – רכשו עוד היום רפידות גובה באתר.